Умpешь ты, вот что!

 

Вpач говоpит мyжy пациентки:
— Если вы не бyдете спать с женой хотя бы pаз в неделю, то она yмpет.
Мyж заходит в палатy к жене.
— Доpогой, что сказал вpач?
— Что, что… Умpешь ты, вот что!

Зуб болить – Що робить.

Зубний біль вже не одній людині спокою не дав, на хворобу зубів скаржиться велика частина людей у світі. Ну, а як цю проблему можна вирішити, не звертаючись до лікаря, рецептами народної медицини. Відразу можу сказати, що рецептів є багато, нижче будуть наведені народні рецепти які можна просто приготувати і використовувати в побуті, так як їх складові можна без труднощів знайти в аптеці, або у себе під ногами або руками.

1. Зуби болять, погано пахне з рота тоді треба взяти траву барвінку і приготувати настій, для цього потрібно 1-2 столових ложок трави барвінку настояти на склянці окропу одну годину, після чого застосовувати для полоскання рота.

2. Добре допомагає при гінгівітах, стоматитах – кора дуба з якої роблять відвар, також кора дуба ефективна для зміцнення ясен.

3. Якщо зуби болять, використовують кору молодих гілок осики у вигляді настою, застосовують для полоскання рота.

4. Можна приготувати настій з молодих (ще клейких) листочків волоського горіха настій, застосовується для полоскання рота при зубному болю, ангіні і гінгівітах.

5. При запальних процесах в роті використовувати можна настій із суцвіття календули звичайної. Настій із суцвіття календули роблять так: на склянку окропу беруть столову ложку суцвіть – настоюють годину, після чого в теплому вигляді застосовують для полоскання.

6. Зуб болить, тоді вам можна спробувати використовувати сік червоного буряка або просто кладуть скибочку біля хворого зуба для зменшення зубного болю.